Dikilmiş Sıcak Hava PP Kutusu Dikişsiz Kenar Yapıştırma Makinesi

1 Takım
MOQ
Negotiation
fiyat
Dikilmiş Sıcak Hava PP Kutusu Dikişsiz Kenar Yapıştırma Makinesi
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Malzeme: PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu
Kalınlık: 8-15mm
Genişlik: 1300 / 1500mm
uzunluk: görenek
Kontrol: iletkenlik birimi
Garanti: 1 yıl
Servo Motor: Ankawa, Japonya
Çizgi İzi: Shangyin, Tayvan
Besring: NSK Nippon Ernsk
hız: 3-5 dk / adet
Vurgulamak:

Dikişsiz Kenar Yapıştırma Makinesi

,

Dikili Kenar Yapıştırma Makinesi

Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PPP Solution
Sertifika: CO
Model numarası: SMM-3
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: tahta palet
Teslim süresi: 75 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Yılda 15 set
Ürün Açıklaması

Sıcak Hava Kenarı Yapıştırma Makinesi Dikişsiz Kaynaklı PP Mühürlü Kutu

Dikişsiz Kenar Yapıştırma Makinesi kötü görünümlü olmadan kaynak kutusu için tasarlanmıştır.Kaynak sonrası yüzeyde hiçbir şey yapılmadığı için çok iyi görünüyor.Kenar oluklu kutu, Corflute Kuşkonmaz Kutusu, Yeşil Mısır Kutusu, Şeker Bezelye Kutusu, İçi Boş Ambalaj Kutusu ve diğer Meyve Ambalaj Kutusu vb.

 

Kutular, kutu paletler ve ara katman pedleri yapmak için kapalı-oluklu içi boş profil levhaların artan talebi, bizi artan müşterilerinin talebini karşılamak için bir çözüm üzerinde çalışmaya itti.

 

Regular Slot Cartonplast Box Edge Sealing Making Machine Seamless Welding Plastic

Uzun yıllar süren çalışma, tasarım, geliştirme ve iyileştirmelerden sonra PPP Solution, RSC - Düzenli Slot Kartonplast Kutusu veya Kutu Palet Kovanlarının kaynağı / montajı için makine serisini sunar:

 

Tek Kollu Kaynak Kafası makinesi: RSC tek tabakalı kalıp kesiminin 2 dış tarafını kaynaklamak için yarı otomatik makine, böylece sorunsuz bir şekilde RSC kutusunun montajını elde etmek için birleştirilir.Aynı makine, daha büyük RSC kutularının veya Kutu Palet Kovanlarının kaynaklanması / montajı için iki kalıp kesilmiş yaprak kullanarak ve bunları makinede iki kez geçirerek kullanılabilir: ilk geçit, iki kalıp kesimini birlikte ve ikincisinde birleştirmek Geçiş, iki kalıp kesilmiş tabakanın iki dış tarafının kaynağını gerçekleştirerek RSC kutusunun veya Kutu Palet Kovanının montajını elde etmek için birleştirilir.Dokunmatik ekranda, her bir RSC kutusu veya Kutu Palet Kovanı için makinenin tüm çalışma parametrelerini kaydetmek ve geri çağırmak mümkündür.Son olarak, makine daha geniş bir tabaka elde etmek için iki tabakanın basitçe birleştirilmesi / kaynaklanması için kullanılabilir.

 

Regular Slot Cartonplast Box Sleeve Making Machine Hot Air Seamless Welding

 

Palet Kol Yapma Makinesi, conpearl kutusu, KTP konteynırları, palet paketi, palet kutusu vb.Gibi palet ve kapak için palet kovanı üretmektir. Makine 8-15mm S tipi pp oluklu levha, X tipi PP Hollow Board ve PP Honeycomb işleyebilir Tahta veya Kabarcık Koruma malzemesi.

Ekipman, yan kenar yapıştırma makinesi, delik çekme makinesi, açık kapı / pencere makinesi, 3/6 katlama makinesi ve son birleştirme makinesi içerir.Manully veya Otomatik tip seçmek için iki tür makine.Testlerimizden sonra, herhangi bir makineden herhangi bir malzemeyi işleyebilir.

PP Pallet Sleeve Production Machine Equipment Automatic

PP Palet KılıfıKabarcık koruması, pp petek levha, S tipi pp oluklu levha ve X tipi pp içi boş tahta plastik kol için işlemek için tasarlanmış Makine Yapma.Kalınlığı 8mm-15mm malzeme ve genişliği 1300mm veya 1500mm'ye kadar işleyebilir.

Plastik Kol Üretim Makinesi PLC kontrol sistemi (SIEMENS), Otomatik besleme ünitesi, Kenar düzeltme ünitesi, Yuvarlak / Düz / Sivri Kenar sızdırmazlık ünitesi, Delik Açma / Delme ünitesi, Kalıp kesme ünitesi, Kırma ünitesi (menteşe yapımı), İstifleme ünitesi ve sıcakta eriyen kaynak ünitesi (alın füzyon kaynağı).Hammadde testere kesimi isteğe bağlıdır.

Tüm parçalar özelleştirilebilir.

PP Pallet Sleeve Making Machine Automatic

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 0086-18661689693
Kalan karakter(20/3000)