| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak ve Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum & Üfleme |
| Seviye | Antistatik, UV Stabilizeli, Korona, İletken |
| Ürün Adı | 1200x1000x900mm Yüklenebilir HDPE Şeffaf Plastik Koltuk Paketi |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Dayanıklı HDPE Depolama Kapları Kutusu Plastik Özel Paket Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Plastik Depolama Özel Palet Koltuk Kutusu Çökme Plastik Koltuk Palet Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | 1600x1145x1067mm Pallet Taşımalı Plastik Nakliye Konteynerleri |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Plastik Kılıf Toplu Konteyner Katlanabilir Palet Kılıfı Kapaklı Kutu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |