| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Ürün Adı | Koruyucu ürünler için plastik boş koruyucu köşe PP dalgalanmış koruyucu köşe |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Kalınlığı | 1.6-12mm |
| Ürün Adı | Özel Boyut Dönüşüm KutusuSatılabilir Çöp Kutusu Plastik Depo Parça Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Renk | beyaz, siyah, özelleştirilmiş |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |