| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Ambalaj bilgileri | ahşap palet |
|---|---|
| Teslim süresi | 15 gün |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Ayda 50000 metrekare |
| Place of Origin | China |
| Ürün Adı | 5 mm dayanıklı bal kovanı sandviç paneli zemin koruma için PP bal kovanı paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Van Liner için 5mm Siyah PP Petek Paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Baskı için 4mm Corona PP Petek Sayfası |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | 3mm Teksturlu Bal Arısı Sandviç Paneli PP Bal Arısı Tahta Polipropilen Bal Arısı Paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| yangın direnci | Hayır |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Ağırlık | 600gsm-3500gsm |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Kullanımı | Otomotiv Paneli, Palet Kovan Kutusu, Baskı |
| Ürün Adı | Yüksek Sertlikli PP Bal Arısı Panelleri Dokunulmamış Bal Arısı Çekirdek Panelleri ile |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |