| Ürün Adı | POLYFAVO Paketleme için Çift Bal Arısı Panelleri |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | FR 2.7 - 30 mm PP Bal çekirdek panelleri Plastik Sandviç Bal çekirdek kartonu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Kalıcı ESD Plastik Bal çekirdek paneli Parça ambalajı için PP Bal çekirdek tabaka |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | 12 mm PP Bal çekirdeği uçuş kağıdı paneli Yüksek Mat Plastik Bal çekirdeği levhası |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Uçuş kesi için kaba dokulu 10mm Siyah PP bal kovanı tahta |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ses yalıtımı | Harika |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Malzeme | PP Petek Levha |
| Kullanmak | Yüzey koruyucu |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| Renk | Beyaz, Siyah, Gri, Mavi vb. |
| Yapı | 6 8 Kabarcık |
| Seviye | Alev Almaz, Antistatik, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| Renk | Beyaz, Siyah, Gri, Mavi vb. |
| Yapı | 6 8 Kabarcık |
| Seviye | Alev Almaz, Antistatik, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| Renk | Beyaz, Siyah, Gri, Mavi vb. |
| Yapı | 6 8 Kabarcık |
| Seviye | Alev Almaz, Antistatik, Korona, İletken |