| Sızdırmazlık hızı | Yüksek |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Tek Taraflı Sızdırmazlık | Mevcut |
| İsim | Kenar Kapama Makinesi |
| Ürün Adı | PP Çürük Koruyucu Köşe Duvarlar için Plastik Köşe Koruyucular |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Kalınlığı | 1.6-12mm |
| Ürün Adı | Yüklenebilir PP Plastik Katı Plastik Kutusu Dayanıklı ve Çevre Dostu Çöp Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Renk | beyaz, siyah, özelleştirilmiş |
| yangın direnci | FR |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Ses yalıtımı | Harika |
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
| Malzeme | PP Petek Levha |
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
|---|---|
| yangın direnci | HAYIR |
| Malzeme | PP Petek Levha |
| Ağırlık | 2500gsm-3500gsm |
| Çevre dostu | Evet |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |