| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| Renk | Beyaz, Siyah, Gri, Mavi vb. |
| Yapı | 6 8 Kabarcık |
| Seviye | Alev Almaz, Antistatik, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| Renk | Beyaz, Siyah, Gri, Mavi vb. |
| Yapı | 6 8 Kabarcık |
| Seviye | Alev Almaz, Antistatik, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, FR, Korona, İletken |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Kaymaz, Antistatik, UV Stabilize, Corona |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Laminasyon, UV Stabilize, Korona, İletken |