| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Ürün Adı | Kalıcı ESD Plastik Bal çekirdek paneli Parça ambalajı için PP Bal çekirdek tabaka |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Honeycomb Board/ Bubble Guard/PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6mm,8-15mm |
| Genişlik | 1300/1500mm |
| Uzunluk | Gelenek |
| Kontrol | SIEMENS |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Ambalaj, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Makine Boyutu | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Ağırlık | 1000 kg |
| kaynak kalınlığı | 3mm-30mm |
| kaynak uzunluğu | 1300-5000mm |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |