| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Kullanmak | Yüzey koruyucu |
|---|---|
| yangın direnci | FR |
| geri dönüştürülebilirlik | geri dönüştürülebilir |
| Kalınlık | 3mm 5mm |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |