| Ağırlık | 1000 kg |
|---|---|
| kaynak uzunluğu | 1300-5000mm |
| kaynak kalınlığı | 3mm-30mm |
| Tip | Kol Yapma Makinesi |
| Makine Boyutu | 3000x1200x1000mm |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| Yüzey koruyucu | Evet |
|---|---|
| Yapıştırıcı | HAYIR |
| geri dönüştürülebilir | Evet |
| Kalınlık | 3mm 5mm |
| Renk | Gri, Mavi, Siyah vb. |
| Leke koruması | Evet |
|---|---|
| yeniden kullanılabilir | Evet |
| Yüzey koruyucu | Evet |
| Su geçirmez | Evet |
| Kalınlık | 3mm 5mm |