| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| geri dönüştürülebilirlik | geri dönüştürülebilir |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Honeycomb Board/ Bubble Guard/PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6mm,8-15mm |
| Genişlik | 1300/1500mm |
| Uzunluk | Gelenek |
| Kontrol | SIEMENS |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, FR, Korona, İletken |