| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Laminasyon, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Yüzey işleme | anti-statik vb. |
|---|---|
| Özel logo | Mevcut |
| Kol malzemesi | 10mm Pp Petek Panolar |
| Bölücü Tepsi | Mevcut |
| Palet ve Kapak | İki Katmanlı Şişirme |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| Renk | Beyaz, Siyah, Gri, Mavi vb. |
| Yapı | 6 8 Kabarcık |
| Seviye | Alev Almaz, Antistatik, Korona, İletken |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |