| Makine Boyutu | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Ağırlık | 1000 kg |
| kaynak kalınlığı | 3mm-30mm |
| kaynak uzunluğu | 1300-5000mm |
| kaynak uzunluğu | 1300-5000mm |
|---|---|
| Sıcaklık ve Zaman | Ayarlanabilir |
| İşleme malzemesi | PDVF Kartı, PVC, PPN Kartı veya Tüpü |
| Ağırlık | 1000 kg |
| basınçlı hava | Normal |
| Ürün Adı | Özel Boyut Dönüşüm KutusuSatılabilir Çöp Kutusu Plastik Depo Parça Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Renk | beyaz, siyah, özelleştirilmiş |
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
|---|---|
| yangın direnci | HAYIR |
| Malzeme | PP Petek Levha |
| Ağırlık | 2500gsm-3500gsm |
| Çevre dostu | Evet |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Petek / Kabarcık |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |