| Ürün Adı | POLYFAVO Paketleme için Çift Bal Arısı Panelleri |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Yüksek Sertlikli PP Bal Arısı Panelleri Dokunulmamış Bal Arısı Çekirdek Panelleri ile |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | PP bal çekirdeği ambalaj kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Hafif | Evet |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Genişlik | 1200mm |
| geri dönüştürülebilir | Evet |
| Yüzey | Düz |
| Hafif | Evet |
|---|---|
| anti-statik | HAYIR |
| Malzeme | PP |
| geri dönüştürülebilir | Evet |
| Yazdırılabilir | Evet |
| Genişlik | 1200mm |
|---|---|
| Yazdırılabilir | Evet |
| Malzeme | PP |
| anti-statik | HAYIR |
| Oluklu | Evet |
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Ses yalıtımı | Harika |
| ısı yalıtımı | Harika |
| Ses yalıtımı | Harika |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Malzeme | PP Petek Levha |
| Kullanmak | Yüzey koruyucu |
| yangın direnci | Hayır |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Ağırlık | 600gsm-3500gsm |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Kullanımı | Otomotiv Paneli, Palet Kovan Kutusu, Baskı |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, Ambalaj, Korona, İletken |