| Ürün Adı | Çeşitli Renkli PP Çürük Tahta PP Plastik Gürültülü Plastik Yere Koruma Yaprakları |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Kalınlığı | 1.6-12mm |
| Ürün Adı | PP Çürük Koruyucu Köşe Duvarlar için Plastik Köşe Koruyucular |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Kalınlığı | 1.6-12mm |
| Ürün Adı | Yüklenebilir PP Plastik Katı Plastik Kutusu Dayanıklı ve Çevre Dostu Çöp Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Renk | beyaz, siyah, özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Uçuş kesi için kaba dokulu 10mm Siyah PP bal kovanı tahta |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | 3mm Teksturlu Bal Arısı Sandviç Paneli PP Bal Arısı Tahta Polipropilen Bal Arısı Paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Baskı için 4mm Corona PP Petek Sayfası |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Van Liner için 5mm Siyah PP Petek Paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | 5 mm dayanıklı bal kovanı sandviç paneli zemin koruma için PP bal kovanı paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | 12 mm PP Bal çekirdeği uçuş kağıdı paneli Yüksek Mat Plastik Bal çekirdeği levhası |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | FR 2.7 - 30 mm PP Bal çekirdek panelleri Plastik Sandviç Bal çekirdek kartonu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |