| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, Ambalaj, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Matt, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Paketleme, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, Kenar Sızdırmazlık, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30mm |
| Renk | Beyaz, Siyah, Gri, Mavi vb. |
| Yapı | bal peteği |
| Seviye | Antistatik, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |