| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, Korona, İletken |
| Ürün Adı | FR 2.7 - 30 mm PP Bal çekirdek panelleri Plastik Sandviç Bal çekirdek kartonu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | 5 mm dayanıklı bal kovanı sandviç paneli zemin koruma için PP bal kovanı paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | 12 mm PP Bal çekirdeği uçuş kağıdı paneli Yüksek Mat Plastik Bal çekirdeği levhası |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | POLYFAVO Paketleme için Çift Bal Arısı Panelleri |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Yüksek Sertlikli PP Bal Arısı Panelleri Dokunulmamış Bal Arısı Çekirdek Panelleri ile |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Baskı için 4mm Corona PP Petek Sayfası |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Van Liner için 5mm Siyah PP Petek Paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | PP bal çekirdeği ambalaj kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Çeşitli Renkli PP Çürük Tahta PP Plastik Gürültülü Plastik Yere Koruma Yaprakları |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Kalınlığı | 1.6-12mm |