| Ürün Adı | 3mm Teksturlu Bal Arısı Sandviç Paneli PP Bal Arısı Tahta Polipropilen Bal Arısı Paneli |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Ürün Adı | Uçuş kesi için kaba dokulu 10mm Siyah PP bal kovanı tahta |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Kimyasal direnç | Harika |
| Ses yalıtımı | Harika |
| ısı yalıtımı | Harika |
| yangın direnci | Hayır |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Ağırlık | 600gsm-3500gsm |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Kullanımı | Otomotiv Paneli, Palet Kovan Kutusu, Baskı |
| Ses yalıtımı | Harika |
|---|---|
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Malzeme | PP Petek Levha |
| Kullanmak | Yüzey koruyucu |
| Çevre dostu | Evet |
|---|---|
| Kuvvet | Yüksek güç |
| geri dönüştürülebilirlik | geri dönüştürülebilir |
| ısı yalıtımı | Harika |
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| geri dönüştürülebilirlik | geri dönüştürülebilir |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Kullanmak | Yüzey koruyucu |
|---|---|
| yangın direnci | FR |
| geri dönüştürülebilirlik | geri dönüştürülebilir |
| Kalınlık | 3mm 5mm |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Guard / PP Oluklu Mukavva |
|---|---|
| Kalınlık | 3-6 mm 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |