| Kalınlık | 3-30mm |
|---|---|
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Yüzey | Pürüzsüz, Dokulu, Laminasyon |
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Çevre dostu | Evet |
| Yüzey | Pürüzsüz, Dokulu, Laminasyon |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30mm |
| Ses yalıtımı | Harika |
| ısı yalıtımı | Harika |
| yangın direnci | Harika |
| Kullanmak | Yüzey koruyucu |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Renk | Gri, Siyah, Mavi vb. |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Yüzey | Pürüzsüz, Dokulu, Laminasyon |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| ısı yalıtımı | Harika |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kalınlık | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Harika |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Kalınlık | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Harika |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-8mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | 6 8 Kabarcık |
| Sınıf | Kalıp Kesme, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Leke koruması | Evet |
|---|---|
| Yangın geciktirici | Evet |
| yeniden kullanılabilir | Evet |
| Yüzey koruyucu | Evet |
| Tip | geçici zemin koruması |