| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Kenar Kapatma | Evet |
|---|---|
| Bölücü Tepsi | Mevcut |
| katlanır | M, Z |
| Yüzey işleme | anti-statik vb. |
| Kol malzemesi | 10mm Pp Petek Panolar |
| Açılan Kapı | Evet Hayır |
|---|---|
| etiket cebi | Evet Hayır |
| Bölücü Tepsi | Mevcut |
| Malzeme | HDPE+PP |
| Yüzey işleme | anti-statik vb. |
| Malzeme | HDPE+PP |
|---|---|
| Açılan Kapı | 2 adet |
| Plastik Kilit | HAYIR |
| Özel logo | Mevcut |
| Statik Yük | 4000kgs |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| UV Dayanımlı | HAYIR |
|---|---|
| yanmaz | HAYIR |
| Hafif | Evet |
| Yazdırılabilir | Evet |
| anti-statik | HAYIR |
| Kalınlık | 3-30mm |
|---|---|
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Yüzey | Pürüzsüz, Dokulu, Laminasyon |
| Nem Dayanımı | Su geçirmez |
| Çevre dostu | Evet |