| Ürün Adı | Koruyucu ürünler için plastik boş koruyucu köşe PP dalgalanmış koruyucu köşe |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Model numarası | PP içi boş tahta |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Kalınlığı | 1.6-12mm |
| Ürün Adı | Kalıcı ESD Plastik Bal çekirdek paneli Parça ambalajı için PP Bal çekirdek tabaka |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | PP |
| Kalınlığı | 2.7-30mm |
| Genişliği | Maksimum 1600mm |
| Kimyasal direnç | Harika |
|---|---|
| Çevre dostu | Evet |
| Boyut | 2000 mm'ye Kadar Maksimum Genişlik |
| Malzeme | PP Petek Levha |
| ısı yalıtımı | Harika |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| Malzeme | PP Petek Kurulu / Kabarcık Koruyucu |
|---|---|
| Kalınlık | 8-15mm |
| Genişlik | 1300 / 1500mm |
| uzunluk | görenek |
| Kontrol | iletkenlik birimi |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| kalınlaşmak | 1,6-13 mm |
| gsm | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Dijital Baskı |
| Renk | Beyaz, Siyah, Mavi, Sarı, Gri vb. |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |