| Yüzey | Pürüzsüz, Dokulu, Laminasyon |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30mm |
| Ses yalıtımı | Harika |
| ısı yalıtımı | Harika |
| yangın direnci | Harika |
| Kullanmak | Yüzey koruyucu |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Renk | Gri, Siyah, Mavi vb. |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Yüzey | Pürüzsüz, Dokulu, Laminasyon |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| ısı yalıtımı | Harika |
| Yüzey | Düz |
|---|---|
| Oluklu | Evet |
| UV Dayanımlı | HAYIR |
| Uzunluk | 2400mm |
| Yazdırılabilir | Evet |
| Kalınlık | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Harika |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Kalınlık | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| ısı yalıtımı | Harika |
| Kuvvet | Yüksek güç |
| Renk | Beyaz, Gri, Siyah, Mavi vb. |
| Yüzey | Kumaş Laminasyonu |
| Sızdırmazlık hızı | Yüksek |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Tek Taraflı Sızdırmazlık | Mevcut |
| İsim | Kenar Kapama Makinesi |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| sızdırmazlık genişliği | Özelleştirilmiş |
| Sızdırmazlık hızı | Yüksek |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Tip | Otomatik |
| Adedi | 50 parça |
|---|---|
| Açılan Kapı | Evet Hayır |
| Yüzey işleme | anti-statik vb. |
| Kenar Kapatma | Evet |
| Seri No | Özelleştirilmiş |
| Leke koruması | Evet |
|---|---|
| Yangın geciktirici | Evet |
| yeniden kullanılabilir | Evet |
| Yüzey koruyucu | Evet |
| Tip | geçici zemin koruması |