| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Didital Baskı |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| kalınlaşmak | 1,6-13 mm |
| gsm | 240-4000 |
| Baskı | Serigrafi + Dijital Baskı |
| Renk | Beyaz, Siyah, Mavi, Sarı, Gri vb. |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Ambalaj, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 3-30 mm |
| renk | Beyaz, siyah, gri, mavi vb |
| yapı | Bal peteği |
| Sınıf | Antistatik, Ambalaj, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak & Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum ve Üfleme |
| Sınıf | Antistatik, UV Stabilize, Korona, İletken |
| Palet ve Kapak | İki Katmanlı Şişirme |
|---|---|
| Kol malzemesi | 10mm Pp Petek Panolar |
| Renk | Gri, Siyah veya Özelleştirilmiş |
| kullanım | Oto Paketleme, Gıda, Sanayi Paketleme |
| Seri No | Özelleştirilmiş |