| Kol malzemesi | PP |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kapak ve Palet | HDPE |
| İşleme | Vakum & Üfleme |
| Seviye | Antistatik, UV Stabilizeli, Korona, İletken |
| maksimum genişlik | 2550MM |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, siyah, mavi, sarı, gri vb |
| Yedek parça | Mevcut |
|---|---|
| Özel logo | Mevcut |
| kapak | Mevcut |
| Statik Yük | 4000kgs |
| Seri No | Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | 1200x1000x900mm Yüklenebilir HDPE Şeffaf Plastik Koltuk Paketi |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Dayanıklı HDPE Depolama Kapları Kutusu Plastik Özel Paket Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Plastik Depolama Özel Palet Koltuk Kutusu Çökme Plastik Koltuk Palet Kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | 1600x1145x1067mm Pallet Taşımalı Plastik Nakliye Konteynerleri |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Plastik Kılıf Toplu Konteyner Katlanabilir Palet Kılıfı Kapaklı Kutu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Su geçirmez Plastik Koltuk Konteyner Palet Koltuk Paketi Otomotiv Parçaları İçin |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Otomobil parçaları için geri dönüştürülebilir katlanabilir plastik palet kutusu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |