| Ürün Adı | Otomobil parçaları için tekrar kullanılabilir büyük katı plastik palet kutusu Lojistik nakliye kutus |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| Ürün Adı | Büyük Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Katlanabilir Kovan Konteyner, Toplu Depolama İçin |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Malzeme | HDPE + PP |
| Renk | Siyah, mavi, gri, vb. |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| Renk | Gri siyah |
|---|---|
| Malzeme | HDPE+PP |
| Adedi | 50 parça |
| Dinamik Yığın | 1+1 |
| kapak | Mevcut |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| Malzeme | UV PP Corflute |
|---|---|
| kalınlaşmak | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| gsm | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo baskısı | Ekran görüntüsü |
| Renk | Beyaz, Yeşil, Pembe, Mavi, Sarı, Gri vb. |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |
| materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250280300350400450500 |
| Logo Baskı | Ekran görüntüsü |
| renk | Beyaz, yeşil, pembe, mavi, sarı, gri vb |