| Tip | Otomatik |
|---|---|
| sızdırmazlık genişliği | Özelleştirilmiş |
| Kenar Tipi | Yuvarlak Delik Yok |
| Operasyon modu | Otomatik/Yarı otomatik |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| maksimum genişlik | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| rulo ağırlığı | 15kgs |
| maksimum genişlik | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| rulo ağırlığı | 15kgs |
| maksimum genişlik | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| rulo ağırlığı | 15kgs |
| maksimum genişlik | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| rulo ağırlığı | 15kgs |
| Maksimum genişlik | 1200mm |
|---|---|
| kalınlaşmak | 0,9-2 mm |
| gsm | 240-1000 |
| Baskı | Ekran görüntüsü |
| rulo ağırlığı | 15kg |
| Yüzey işleme | anti-statik vb. |
|---|---|
| Adedi | 50 parça |
| Palet ve Kapak | İki Katmanlı Şişirme |
| Bölücü Tepsi | Mevcut |
| Plastik Kilit | Mevcut |
| Kaymaz | Evet |
|---|---|
| Boyut | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
| Renk | Gri, Mavi, Siyah vb. |
| Su geçirmez | Evet |
| Kurulumu kolay | Evet |
| Güç tüketimi | Düşük |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Güç kaynağı | 220v/380v/415v |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Sızdırmazlık Kalınlığı | 3-6mm 8-13mm |
| İşleme malzemesi | PDVF Kartı, PVC, PPN Kartı veya Tüpü |
|---|---|
| basınçlı hava | Normal |
| Makine Boyutu | 3000x1200x1000mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Sıcaklık ve Zaman | Ayarlanabilir |